درباره ما

تاریخچه فعالیت بازرگانی ستاره سپید آذین در اصل به حدود یکصد و پنجاه سال پیش باز میگردد. به طور خلاصه اگر بخواهیم آن زمان به بعد را تشریح کنیمف در بعد خانوادگی شامل بزرگانی چون مرحوم حاج علی اکبر شرکاء و پسران ایشان مرحومان حاج اسماعیل و حاج محمد شرکاء (اقبال) که بنیانگذاران اولیه و شاخص تولید کفش و کیف بوده که کیفیت محصولات تولیدی این عزیزان بقدی مشتری پسند بوده که وزیر وقت صنایع به عنوان تشویق و پاداش بیست نفر از اعضای خانواده شرکاء را به سفر کربلا مشرف نمودند و این صنف پس از ایشان توسط بازماندگان تا به امروز ادامه یافته و علاوه بر توسعه این صنف نسبت به بهینه سازی مدار اداری ـ تولیدی وبازرگانی اقدام که نتیجه آن تاسیس بازرگانی ستاره سپید آذین بوده است.

با وجود مشکلات عدیده ای که این صنف در بازار داشته، بازرگانی سپید آذین با توجه به شناخت و پیشینه درخشان خود در جستجوی نخهایی با کیفیت بالا و در سطح استانداردهای ملی و بین المللی برآمد که انتظارات مشتریان و تولید کنندگان محترم را از نظر کمی و کیفی برآورده سازد. نتیجه مثبت و ثمربخش این جستجو کارگزاری نخ های دوخت شرکت معتبر و صاحب نام دوراک ترکیه (برند اول ترکیه) می باشد.

امید قاطع به پیشرفت روزافزون تولید محصولات با کیفیت مطلوب و بالا در صنایع کفش، کیف، چرم، مبلمان، روکش صندلی و .. داریم.

درباره شرکت دوراک

شرکت دوراک یکی از قدیمی ترین و بزرگترین شرکت های نساجی ترکیه بوده و محل کارخانه در شهر بورسا می باشد. این شرکت با مجموعه ای عظیم و توان تولید بیش از بیست سایز مختلف نخ، در چهارصد و هشتاد رنگ جهت صنایع پوشاک، کیف و کفش و محصولات چرمی، مبلمان، صنایع خودروسازی، گلدوزی، نخ های ضد آتش، نخ های ضد آب، نخ های ضد الکتریسیته ساکن و غیره فعالیت دارد.

محصولات این کارخانه به سرتاسر ترکیه و به بیش از سی و دو کشور جهان صادر می گردد و شرکت های معتبر ترکیه و سایر کشورها همچون مرسدس بنز، نکست، پوما، تامی، پولو، ناتوزیی، پیرکاردین و .. مصرف کننده محصولات نخ دوخت دوراک ترکیه می باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت http://www.durak.com مراجعه نمایید.